İKO PAZAR KAHVALTISI

İKO PAZAR KAHVALTISI

İKO Velileri ve öğretmenleri pazar kahvaltısında buluştu. İlki gerçekleşen kahvaltı organizasyonu, ilerleyen günlerde yapacağımız diğer veli buluşmalarımızın öncüsü oldu.


EĞİTİM Portalımızı Açtık

EĞİTİM Portalımızı Açtık

Eğitim portalımızı açtık. Artık tüm takiplerimiz portalımız aracılığı ile gerçekleşecektir. Öğrenci durum takibi, gelişim takibi ile birlikte tüm dijital gelişimleri izliyor olacağız.

Kendi geliştirmiş olduğumuz PORTAL her gün üzerine koyarak gelişmektedir.

adres  : PORTAL

Bilginize,


Sokak Oyunları Yarışması İlçe BİRİNCİSİYİZ

Sokak Oyunları Yarışması İlçe BİRİNCİSİYİZ

İl milli Eğitimin düzenlediği sokak oyunları yarışmasında okulumuz ilçe birincisi olmuştur.

Tüm çocuklarımıza, bize yaşattıkları bu gurur için teşekkür ederiz.


Kızılay & Organ Bağışı & Akıllı İlaç Kullanımı

Kızılay & Organ Bağışı & Akıllı İlaç Kullanımı

Kızılay ve organ bağışı haftası kapsamında toplum sağlığı merkezinden gelen yetkiler tarafından okulumuzda organ bağışı ve akıllı ilaç kullanımı adlı seminer yapıldı.
 


Atamıza Saygı

Atamıza Saygı

Atamıza Saygı


Hijyen Ve Temizlik

Hijyen Ve Temizlik

İSTANBUL KAMPÜS ORTAOKULU 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMİZLİK PLANI


        Temizlik toplumların uygarlık düzeyinin ifadesi olup insanları sağlıklı olmaları ve sağlığın devamı için çok önemli bir etkendir. Yaşanılan ortamın ve kullanılan araç gerecin temizliği, birey sağlığı ile çok yakından ilgilidir.

      Okulumuzda temizlik ve sağlık kurallarına gereken önemin verilmesi için iki haftada bir düzenlenen Okul Meclis görüşmelerinde bu konu sık sık gündeme getirilerek öğrencilerimizde farkındalık oluştururken görevli öğretmen ve personelde günlük, haftalık ve aylık denetlemelerle kontrol edilmektedir. Yapılan kontroller neticesinde temizlik ve hijyen konusunda yapılan çalışmalar tutanak altına alınmaktadır.

    Temiz ,bakımlı ve düzenli bir okul olarak öğrenci ve öğretmenlerimiz için verimli bir çalışma ortamı hazırlamaya özen gösterilmektedir. Özellikle öğrencilerimize okuldaki araç gereçlerin kullanılmasında, temizlik ve bakımında dikkatli ve ekonomik olma alışkanlığı kazandırmaya, bu konuda onlara sorumluluklar yüklemeye, okul ve eşyasını temiz tutma ve korumanın milli bir görev olduğu inancına sahip kılınmaya çalışılmaktadır.
  
    Bu çalışmaların yanı sıra yıllık olarak yapılması gereken ilaçlama işi 18/10/2017 Çarşamba günü saat 17.30’da öğrencilerimiz dağıldıktan sonra  Betül Özkılıç Garanti İlaçlama Hizmeti tarafından yapılmıştır.                                                         


29 Ekim 2017 Cumhuriyet Bayramımız

29 Ekim 2017 Cumhuriyet Bayramımız

Sayın Velimiz,

27 Ekim Cuma günü saat 10.00'da okulumuzda Cumhuriyet Bayramı kutlama programı yapılacaktır. Kutlama komitesi tarafından programda tüm erkek öğrencilerimizin siyah pantolon, beyaz gömlek,siyah kravat ve siyah ayakkabı; tüm kız öğrencilerimizin siyah etek, beyaz gömlek, kırmızı fular ve siyah ayakkabı giymeleri yönünde karar alınmıştır. İstanbul Kampüs Ortaokulu olarak "Cumhuriyet" imize verdiğimiz önemi program ve ders içerikleriyle  olduğu kadar kılık ve kıyafetimizle de göstermek istemekteyiz.

Programımız, okul web sayfamızda ve sosyal medyada yayınlanacaktır. Bu konudaki heyecanımızı paylaşacağınızı düşünerek gösterdiğimiz özene destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, tören programımıza tüm velilerimizin katılımından onur duyarız.


Yukarı