Hz. Mevlana


Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

Eylem AYDIN Profil Resmi

Eylem AYDIN Kurucu Müdür

Geleceğin dünyasında çocuklarımızın, teknolojiyi tüketen değil üreten bireyler olabilmesi için eğitimin bilimsel temellere dayanması gerektiğini düşünür.


Tıklayın
Jülide EROCAK Profil Resmi

Jülide EROCAK Eğitim Koordinatörü

Çocuk yüreğinin neşesi ve çocuk zekasının sınır tanımazlığının değer bulduğu bir eğitim sistemine fırsat tanıyan İstanbul Kampüs Eğitim Kurumları’nda kalite okulunun oluşturulmasına destek olmuştur.


Tıklayın
Seba DEĞERLİ Profil Resmi

Seba DEĞERLİ Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği üzerine yapmıştır. Sosyal bilgiler ve Coğrafya Öğretmeni olarak çalıştı. Uzun yıllar çeşitli kurumlarda sosyal bilgiler zümre başkanlığı yaptı.


Tıklayın
Ferhat KARASU Profil Resmi

Ferhat KARASU Türkçe

İyi bir öğretmende muhakkak şu iki özellik bulunmalıdır: iyi bir sınıf yönetimi ve adil olma. İyi bir sınıf iklimi sağlayıp bu ortamda çocuklarımızı geleceğe ve gireceği sınavlara hazırlamak en önemli amacım olacaktır.


Tıklayın
Olcay GÜLHAN Profil Resmi

Olcay GÜLHAN Matematik

Öğrencilerinde matematik dersinin korkulacak bir ders olmaktan çok hayatın parçası olduğunun farkındalığını sağlamıştır.


Tıklayın
Neslinur Benim Profil Resmi

Neslinur Benim Öğretman

İngilizcenin günlük hayattaki yerini benimsetmeyi amaçlayan ,araştırmalarında ,eğlencelerinde günlük hayatın her yerinde kullanabileceklerini göstermeyi hedefleyen bir öğretmendir.


Tıklayın
Neslihan KURU Profil Resmi

Neslihan KURU Matematik

Ünlü Türk matematikçimiz Cahit Arf’ ın “Matematik esas olarak sabır olayıdır. Belleyerek değil keşfederek anlamak gerekir.” Sözü ışığında mesleki yaşamına devam etmektedir.


Tıklayın
Emine ÇELİKSOY Profil Resmi

Emine ÇELİKSOY Fen ve Teknoloji

Emine ÇELİKSOY 1983 yılında Bolu’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Bolu’da, lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi  Fen Ve Teknoloji Öğretmenliği bölümünü kazandı.


Tıklayın
Gürkan AYDIN Profil Resmi

Gürkan AYDIN Bilişim

Gürkan AYDIN 1974 'de İstanbul'da doğmuştur. JICA projesi olan Tuzla Teknik Lisesinin ilk mezunlarındandır. 1992 Yılında  İnsanı Taklit Eden Robot'u ile TÜBİTAK Liseler arası yarışamaya katılıp ödül bile alamamıştır. :)


Tıklayın
Yukarı