Hz. Mevlana


Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

Eylem  AYDIN  Profil Resmi

Eylem AYDIN Kurucu Müdür

Geleceğin dünyasında çocuklarımızın, teknolojiyi tüketen değil üreten bireyler olabilmesi için eğitimin bilimsel temellere dayanması gerektiğini düşünür.


Tıklayın
Jülide  EROCAK  Profil Resmi

Jülide EROCAK Eğitim Koordinatörü

Çocuk yüreğinin neşesi ve çocuk zekasının sınır tanımazlığının değer bulduğu bir eğitim sistemine fırsat tanıyan İstanbul Kampüs Eğitim Kurumları’nda kalite okulunun oluşturulmasına destek olmuştur.


Tıklayın
Seba  DEĞERLİ Profil Resmi

Seba DEĞERLİ Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği üzerine yapmıştır. Sosyal bilgiler ve Coğrafya Öğretmeni olarak çalıştı. Uzun yıllar çeşitli kurumlarda sosyal bilgiler zümre başkanlığı yaptı.


Tıklayın
Ferhat  KARASU Profil Resmi

Ferhat KARASU Öğretmen

İyi bir öğretmende muhakkak şu iki özellik bulunmalıdır: iyi bir sınıf yönetimi ve adil olma. İyi bir sınıf iklimi sağlayıp bu ortamda çocuklarımızı geleceğe ve gireceği sınavlara hazırlamak en önemli amacım olacaktır.


Tıklayın
Olcay  GÜLHAN Profil Resmi

Olcay GÜLHAN Öğretmen

Öğrencilerinde matematik dersinin korkulacak bir ders olmaktan çok hayatın parçası olduğunun farkındalığını sağlamıştır.


Tıklayın
Seda  ARSLAN Profil Resmi

Seda ARSLAN Öğretmen

Fen ve teknoloji dersinin işlenişinde öğrencilerin Dünya’yı merak etme ve öğrenme heyecanlarını canlı tutacak, deney ve gözlemlerle bilgilerini somutlaştıracak, öğrenciyi merkeze alan ve etkinlik temelli öğretim modellerini benimsemiştir.


Tıklayın
Kadir  ÖDEMİŞ Profil Resmi

Kadir ÖDEMİŞ Öğretmen

Matematiği seven bireyler yetiştirerek sahip olunan analatik düşünme becerisini kazandırmak en önemli hedefidir. Hayatında severek yaptığı işleri meslek olarakta kendine katmıştır.


Tıklayın
Sedat  YILDIZ Profil Resmi

Sedat YILDIZ Öğretmen

Eğitim öğretim hayatının içerisinde devamlı yenilik arayarak daha iyi eğitim nasıl olur sorusuna cevaplar aramaya devam ediyor.


Tıklayın
Yukarı