KASIM AYI HIZLANDIRMA PROGRAMI

KASIM AYI HIZLANDIRMA PROGRAMI

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Kasım ayı ara tatili 8. sınıf hızlandırma programı velilerimize eğitim portalımız üzerinden gönderilimiştir.


EYLÜL & EGE YALÇIN EUROPEN TOP JUDO TOURNAMENT MÜSABAKALARINDA

EYLÜL & EGE YALÇIN EUROPEN TOP JUDO TOURNAMENT MÜSABAKALARINDA

Okulumuz öğrencilerinden Eylül Yalçın ve Ege Yalçın Bosna Hersek’te düzenlenen Uluslararası Judo müsabakalarına katılmaya hak kazanmışlardır. Kendilerini tebrik eder, başarılar dileriz. İKO ailesi olarak kalbimiz ❤️ sizinle atıyor çocuklar. ❤️


CUMARTESİ ÖZEL DERSLERİ

CUMARTESİ ÖZEL DERSLERİ

 

09. 11. 2019 tarihi Cumartesi günü itibari ile  Matematik ve Türkçe birebir derslerine davet edilecek öğrencilerin velilerine bilgilendirme mesajları hafta içinde Watsapp ve http://portal.istanbulkampus.net gönderilmiştir.

Bugün ise çocuklarımız öğretmenleri eksiklerini gidermektedirler.

 


LGS TÜRKİYE GENELİ DENEMELERİ

LGS TÜRKİYE GENELİ DENEMELERİ

 

09.11.2019 tarihinde Çalışkan Yayınları  2019 LGS Türkiye Geneli Denemesi yapılmıştır.

 


Online Canlı Derslerimiz Başladı

Online Canlı Derslerimiz Başladı

Bilişim ve Teknoloji dersi kapsamında eğitim portalımız olan http://portal.istanbulkampus.net üzerinden Online  Canlı Ders yapılmaktadır.

Bu ders sonrasında Yazılım ve Robotik Takımlarının seçmeleri yapılacaktır. Tüm öğrencilerimizin 1 Kasım 2019 Saat 20:00’den itibaren okulumuz Online Canlı Derslerine başlamıştır. Bu sayede online yapılan dersler kayıt edildiğinden öğrencilerimiz uygulanan dersi ve içeriğini istedikleri zaman tekrar izleyebileceklerdir.


İKO BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRİYOR

İKO BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRİYOR

5, 6 ve 7. Sınıf öğrencileri karneleri ve başarı belgeleri ile okulumuza başvurduklarında, %50' ye varan eğitim indirimlerinden faydalanabileceklerdir.

Sınırlı kontenjanlarımızı kaçırmayınız.

İKO' lu olma ayrıcalığını siz de yaşayın.


LGS Başvuruları

LGS Başvuruları

LGS Başvuruları 1-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. e-okul üzerinden yapılacak başvurular, müdürlüğümüz tarafından onaylanacaktır.

Lise giriş sürecinde, öğrencilerimizin en iyi okullara yerleşebilmesi için, velilerimize ve talepte bulunan anne babalara tercih rehberliğimiz devam etmektedir.


İKO PAZAR KAHVALTISI

İKO PAZAR KAHVALTISI

İKO Velileri ve öğretmenleri pazar kahvaltısında buluştu. İlki gerçekleşen kahvaltı organizasyonu, ilerleyen günlerde yapacağımız diğer veli buluşmalarımızın öncüsü oldu.


EĞİTİM Portalımızı Açtık

EĞİTİM Portalımızı Açtık

Eğitim portalımızı açtık. Artık tüm takiplerimiz portalımız aracılığı ile gerçekleşecektir. Öğrenci durum takibi, gelişim takibi ile birlikte tüm dijital gelişimleri izliyor olacağız.

Kendi geliştirmiş olduğumuz PORTAL her gün üzerine koyarak gelişmektedir.

adres  : PORTAL

Bilginize,


Sokak Oyunları Yarışması İlçe BİRİNCİSİYİZ

Sokak Oyunları Yarışması İlçe BİRİNCİSİYİZ

İl milli Eğitimin düzenlediği sokak oyunları yarışmasında okulumuz ilçe birincisi olmuştur.

Tüm çocuklarımıza, bize yaşattıkları bu gurur için teşekkür ederiz.


Kızılay & Organ Bağışı & Akıllı İlaç Kullanımı

Kızılay & Organ Bağışı & Akıllı İlaç Kullanımı

Kızılay ve organ bağışı haftası kapsamında toplum sağlığı merkezinden gelen yetkiler tarafından okulumuzda organ bağışı ve akıllı ilaç kullanımı adlı seminer yapıldı.
 


Atamıza Saygı

Atamıza Saygı

Atamıza Saygı


Hijyen Ve Temizlik

Hijyen Ve Temizlik

İSTANBUL KAMPÜS ORTAOKULU 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMİZLİK PLANI


        Temizlik toplumların uygarlık düzeyinin ifadesi olup insanları sağlıklı olmaları ve sağlığın devamı için çok önemli bir etkendir. Yaşanılan ortamın ve kullanılan araç gerecin temizliği, birey sağlığı ile çok yakından ilgilidir.

      Okulumuzda temizlik ve sağlık kurallarına gereken önemin verilmesi için iki haftada bir düzenlenen Okul Meclis görüşmelerinde bu konu sık sık gündeme getirilerek öğrencilerimizde farkındalık oluştururken görevli öğretmen ve personelde günlük, haftalık ve aylık denetlemelerle kontrol edilmektedir. Yapılan kontroller neticesinde temizlik ve hijyen konusunda yapılan çalışmalar tutanak altına alınmaktadır.

    Temiz ,bakımlı ve düzenli bir okul olarak öğrenci ve öğretmenlerimiz için verimli bir çalışma ortamı hazırlamaya özen gösterilmektedir. Özellikle öğrencilerimize okuldaki araç gereçlerin kullanılmasında, temizlik ve bakımında dikkatli ve ekonomik olma alışkanlığı kazandırmaya, bu konuda onlara sorumluluklar yüklemeye, okul ve eşyasını temiz tutma ve korumanın milli bir görev olduğu inancına sahip kılınmaya çalışılmaktadır.
  
    Bu çalışmaların yanı sıra yıllık olarak yapılması gereken ilaçlama işi 18/10/2017 Çarşamba günü saat 17.30’da öğrencilerimiz dağıldıktan sonra  Betül Özkılıç Garanti İlaçlama Hizmeti tarafından yapılmıştır.                                                         


Yukarı