Nikola Tesla


İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir çünkü
insan imkansızın da ötesine ulaşabilir.

Gürkan AYDIN

Gürkan AYDIN 1974 'de İstanbul'da doğmuştur. JICA projesi olan Tuzla Teknik Lisesinin ilk mezunlarındandır. 1992 Yılında  İnsanı Taklit Eden Robot'u ile TÜBİTAK Liseler arası yarışamaya katılıp ödül bile alamamıştır. :) 2002 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisatı bitirimiştir. 2012-2017 Döneminde Big Data temelinde MongoDB veri tabanları üzerinde metin madenciliği uygulaması tezi ile İstanbul Aydın Üniversitesi Yüksek Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olmuştur.  Hemen ertesinde Bilgisayar Mühendisliği Doktorasına başlamıştır.

İKO'da Bilişim Yazılım derslerini koordine etmektedir. Geleceğin dünyası ve teknolojisinin farkında olacak, yön verecek çocuklar yetiştirmek hedefindedir.

Orta okulumuzda atılacak doğru temel ile çocuklarımız sonraki eğitim ve öğrenim hayatlarında daha başarılı olmaları için İKO Portalı geliştirmektedir. İKO Portal bu süreçte öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin desteği ile ARGE sürecine katkıda bulunmaktadırlar.  Aynı zamanda da üniversitelerde yazılım dersleri veren bir eğitim görevlisidir.

Eğitimi

 • 2002 - İktisat

  Anadolu Üniversitesi

 • 2012 - Yüksek Bilgisayar Mühendisliği

  İstanbul Aydın Üniversitesi

 • 2017 - Doktora Bilgisayar Mühendisliği

  İstanbul Aydın Üniversitesi

Projeleri

 • 2017 - Teknoloji ve Biz

Sertifikaları

 • 1
Yukarı